سارای دقیقاً یک ساله!

 Skimo Sarah: an Angel from Sky!
 دختر  ِ برف!
عکس: بابایی

8fv2c6g.jpg

 6sahrud.jpg

8b8g1m1.jpg
عکسهای تولد: عمو محمد زرویی

به قلم مامانی

تولد سارا یه رویا بود!

ساراجان تولدت مبارک

هزار بار و هزاران بار مبارک

یادآوری روزهای پر از استرس و انتظار شیرین برای به دنیا آمدن سارا برام جالب بود و جالب­ترش که صبح که از خواب بیدار شدم باورم نمی شد که این پری زیبای کوچک کنار من خوابیده و با امروز 3۶۵ روز از زندگی من متبرک شده با صدا و نگاه شیرینش!

فکر این که مستحق چنین هدیه و نعمتی از طرف خدای مهربون بودیم چنان غرق در غرور و شادی می شوم که  وصفش برای من غیر ممکن است.  

 این که خدا به  دو تا از بنده­هایش چنین رحمتی عنایت کند که هر لحظه با دیدن صورت معصوم و دوست­داشتنی­اش  و شنیدن صدای قشنگش  هزار بار الحمدالله گفتن هم برایش کم است و زبانم بند می­آید که حتی بگویم خدایا سپاس که من را لایق رحمتت دانسته­ای! 

به قلم بابایی

ساراجان!

خوش آمدی به روزان و شبان من!

اینجا همان­جا است که می­توان گفت: نورٌ علی نور!

بودن فاطمه نوری است در زندگی­ام که با آمدن فرشته­ای از همین نزدیکی­های خوب، افزون شده­است نور ِ این درخت ِ مبارک ِ درخشان ِ زیتون ِ روشنایی­بخش ِ خانواده؛ شجره مبارکه زیتونه!

آمدن سارا مهر تاییدی بود بر بازگشت همیشگی ِ من به آغوش ِ خوشبختی­ای که نزدیک بود به سادگی(حتا ساده­تر از این!) از دستش بدهم!

کم ِ آن بسته­شدن دهان­هایی بود که به یاوه گشوده­بودند از این همه دور و آشنا!

روز ِ هجدهم ذی­الحجه(عید غدیر) مصادف با هجدهم دی­ماه ساعت ۳:۵۵  بعدازظهر،  یوکی­کو(دختر برف به ژاپنی)، ماه­تی­تی(شکوفه ماه به مازندرانی) و در خلاصه­ترین کلمه «سارا» به ما پیوست در راهی که می­رویم به سمت آینده، به سوی آن بالاها!

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

 

/ 28 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويا

جايتان هم امسال روی اين برفها که پارسال در جوارتان رويش قدم زديم و شما فقط شنيديد گفته های ما را و ما هم گفتيم و هم از قولتان نوشتيم خالی بود بانو

رويا

تکميل تبريک به نيت تقدس ۷ در هفتمين نظر: پربرکت باشی و باشد روزهايت بانو

مجيد

سلام . تولد سارا جون رو تبريک می گم . خدا حفظش کنه براتون . ما هم يه پسر کوچولو تو راه داريم و می خواهيم اسمشو بگذاريم طاها . نظرتون راجع به اين اسم چيه ؟ اگه اسم خوب و قشنگ سراغ دارين ممنون می شم راهنماييم کنيد. اينها همه برای سارا جون.

فريبا

عززززززززززززززيزم تولدت مبارک زيبای برفي (ماماني و بابايی چه خوبه که هستين کنار هم، كنار سارا )

اسماعیل

تولد این فرشته زیبا مبارک! یادم نمی رود خوشحالی های عباس جان را بعد از آمدن این فرشته بر زمین! ماه تیتی عزیز! سارا تولدت مبارک!

مامان ميچکا

اوف اوف٬ شال بَخره ته ره هَلی تی تی! يک خانواده ی بلاگر حرفه ای. خوشوقتم. تولدش مبارک و شيرينی داشتن دختر شيرين زبان هرروز به کامتان. سارا اسم قشنگيه. و خوش آهنگ و تداعی کننده ی دختری ناز.بوسيدمش

سحر و سميه

سر بزنيد راستی چه وب قشنگی سميه ميخواد لينکتون کنه خبرشو بديد

مطهره

این یک سال زندگی چه رنگی بود سارا؟